قیمت بلیط هواپیما در روزهای پایان سال تغییری نمی كند

به نقل از روابط عمومی سازمان حمایت مصرف‌كنندگان و تولید‌كنندگان؛ در روزهای منتهی به سال جدید و بالطبع افزایش مسافرت های نورزی در سراسر كشور، سازمان حمایت به منظور پیشگیری از سوء استفاده احتمالی برخی دفاتر خدمات مسافرت هوایی در رابطه با فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ مصوب شورای عالی هوایپمایی كشوری به اطلاع می رساند، به استناد دستور العمل های اعلام شده از سوی این شورا، بهای هر ساعت صندلی پرواز در تمامی پروازهای داخلی عینا قیمت مصوب قبل بوده و قیمت آن به هیچ عنوان افزایش نداشته است.
به موجب این اطلاعیه، رعایت دقیق دستور العمل ها و درج نرخ مصوب در بلیط تك صندلی از سوی تمامی آژانس های هوایی الزامی است و تحت هیچ شرایطی دفاتر مذكور اجازه افزایش قیمت بلیط را ندارند.

بدیهی است ارایه بلیط با قیمت های غیر واقعی به بهانه چارتر و یا عدم درج نرخ مصوب، تخلف محسوب شده و مسوولیت آن با صادر كننده بلیت است.
سازمان حمایت افزود: عموم هم میهنان می توانند با مراجعه به سایت سازمان هواپیمایی كشوری www.cao.ir از آخرین نرخ های مصوب اطلاع یافته و در صورت مشاهده هر گونه افزایش در قیمت بلیط، با 124 سامانه ارتباطی بازرگانی ایران « سابا» و یا شماره تلفن 22017889 مطرح تا برابر قانون با متخلفان برخورد شود.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : یکشنبه 23 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : اقتصادی ، گزارش ، برچسب ها : هواپیما ،نرخ بلیط ،مسافرت های نوروزی ،سازمان هوایی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic