صمد نیکخواه: آن آمریکایی فکر می‌کرد در رینگ بوکس است!

صمد نیکخواه: آن آمریکایی فکر می‌کرد در رینگ بوکس است!

کاپیتان تیم ملی ایران و بازیکن تیم مهرام درباره اتفاقات مسابقه بسکتبال مهرام با نماینده سوریه در فینال مسابقات غرب آسیا گفت:« مهدی کامرانی روی بازیکن امریکایی تیم حریف یک خطای فنی انجام داد اما آن بازیکن با دست مهدی را هل داد و بعد هم یک لگد به کاپیتان تیم ما زد. اتفاقی که باعث شد ما هم وارد دعوا شویم. مهدی اصلا کار عجیبی انجام نداد و این اتفاقات بارها در بازی می افتد اما این امریکایی کار خوبی نکرد.»

او در مورد مداخله خود و هم تیمی هایش در این دعوا گفت:«به هر حال ما که نمی توانستیم بمانیم و نگاه کنیم. او گارد بوکس گرفت و بالای سر مهدی ایستاد من هم رفتم هلش دادم که از او دور شود. بعد هم که همه بچه ها ریختند به هم دیگر . بازیکنان ما و آنها با هم درگیر شدند و سالن به هم ریخت. »

او درباره این بازیکن امریکایی گفت:« کارش عجیب بود. شانس آورد که طرفداران ما صبوری کردند چون در سالنی که 3 هزار طرفدار ما هستند ، قطعا جمعیت نمی گذارند یک بیگانه بیاید و بازیکن تیم شان را بزند. او بیاید و بازیکن شان را بزند. تماشاگران ما خیلی صبور بودند که فقط چند بطری پرت کردند. البته این دعوا به ضرر من شد چون اخطار فنی را داور به اشتباه و به جای حامد آفاق به من نشان داد. »

او درباره قهرمانی تیمش گفت:« خوشبختانه در آن درگیری داور بازیکن حریف را اخراج نکرد اما همان حادثه شوکی شد تا ما بهتر شویم و بچه های مان توانستند خیلی خوب نتیجه بازی را به سود مهرام رقم بزنند.»

کاپیتان تیم ملی در پایان گفت:« آسیا باید بپذیرد که بسکتبال ایران دیگر قطب اول آسیاست و ما باید تلاش کنیم تا از سطح آسیا فاصله بگیریم و به سمت جهانی شدن حرکت کنیم.»

منبع:خبر آنلاین
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : ورزشی ، برچسب ها : صمد نیکخواه بهرامی ،بسکتبال ،خطای فنی ،بازیکن ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات