اطلاعیه نیروی انتظامی به مناسبت چهارشنبه آخر سال

 

در اطلاعیه نیروی انتظامی آمده است: خداوند منان را شاكریم كه توفیق خدمت‌گزاری به ملتی مومن، نجیب و فداكار را نصیبمان كرد.
بلوغ فرهنگی و اجتماعی مردمی بزرگوار و قانونمدار و پایبند به ارزش‌های اسلامی، در سایه همدلی و همراهی صمیمانه تمامی اقشار جامعه، مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان دانش‌آموز با نیروی انتظامی، طی 3 سال اخیر منجر به كاهش چشمگیر خسارات و لطمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهار شنبه پایان سال شده است.
نیروی انتظامی در این اطلاعیه خواستار توجه جدی خانواده‌ها بر پیشگیری از بروز حوادث هولناك و ناخواسته چهار‌شنبه آخر سال شده و اعلام كرده: وجود عقلانیت در نگرش و رفتار جوانان برومند ایران اسلامی، نوید‌بخش آن است‌ كه به حول و قوه الهی در سال جاری، هیچ حادثه ناگواری در این روز به وقوع نخواهد پیوست.

تجربه تلخ خانواده‌ها، از حوادث این مراسم در سال‌های قبل همواره دغدغه و نگرانی آنها را از رفتارهای غیرقانونی، ناهنجار و پرخطرافراد معدودی در این روز كه با ایجاد راهبندان، سد معبر، مزاحمت و پرتاب مواد محترقه و آتش‌زا، نظم و امنیت عمومی شهر را مختل می‌كنند، به عنوان مطالبه به‌حق آحاد مردم از متولیان برقراری نظم و امنیت مورد تأكید است.
بنابراین نیروی انتظامی در راستای انجام مأموریت ذاتی خود و پاسخگویی به مطالبات به‌حق جامعه و رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌های خانواد‌ه‌ها با مشاركت مردم عزیز، با هر‌گونه رفتارهایی كه موجب مزاحمت برای مردم باشد، برخورد جدی و قانونی خواهد كرد.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : اجتماعی ، گزارش ، برچسب ها : اطلاعیه ،نیروی انتظامی ،چهار شنبه سوری ،امنیت ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات