امنیت كنكور دانشگاه آزاد را 2500 مأمور برقرار می‌كنند

عبدالله سجادی جاغرق در نشست خبری كه صبح امروز در مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: در چند سال اخیر بحث امنیت برگزاری آزمون از اهمیت مضاعفی برخوردار شده است و مركز آزمون هیچ موردی را مقدم بر امنیت آزمون نمی‌داند و تلاش ما همواره استفاده از تجارب گوناگون برای حفظ امنیت آزمون بوده است.
وی ادامه داد: تمامی مراحل برگزاری آزمون از جمله انتشار چاپ سؤالات و تكثیر آنها از امنیت همه‌جانبه‌ای برخوردار است و در تمام قسمت‌های مختلف ساختمان، مأموران امنیتی حضور دارند.
رئیس مركز آزمون دانشگاه آزاد گفت: بسته‌بندی سؤالات نیز به گونه‌ای است كه حتی دست اندركاران برگزاری آزمون و كسانی كه در قرنطینه قرار دارند نیز نمی‌توانند از متن آن مطلع شوند.

سجادی اضافه كرد: ما به عنوان برگزاركننده آزمون تمام آسیب‌ها را به طور همه جانبه شناسایی كرده و در نهایت آزمون‌ها را با سلامت و دقت هر چه تمام‌تر برگزار می‌كنیم.
وی درباره برنامه شخصی سازی در برگزاری آزمون‌های دانشگاه آزاد نیز خاطرنشان كرد: شخصی سازی آزمون در دست مطالعه است اما با توجه به احتمال حذف كنكور و عدم اعتماد كامل به ماشین‌آلات، این كار تا به حال صورت نگرفته است اما چنانچه اعتماد سازی ایجاد شود و حجم داوطلبان به گونه‌ای باشد كه این روش قابل اجرا شود، شخصی سازی اجرایی خواهد شد.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : اجتماعی ، گزارش ، برچسب ها : کنکور دانشگاه آزاد ،قرنطینه ،داوطلبان ،آزمون ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات