تبلیغات
{تازه ها در بیست ریپورت|به دوستان خود بگویید} - امنیت كنكور دانشگاه آزاد را 2500 مأمور برقرار می‌كنند

امنیت كنكور دانشگاه آزاد را 2500 مأمور برقرار می‌كنند

عبدالله سجادی جاغرق در نشست خبری كه صبح امروز در مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: در چند سال اخیر بحث امنیت برگزاری آزمون از اهمیت مضاعفی برخوردار شده است و مركز آزمون هیچ موردی را مقدم بر امنیت آزمون نمی‌داند و تلاش ما همواره استفاده از تجارب گوناگون برای حفظ امنیت آزمون بوده است.
وی ادامه داد: تمامی مراحل برگزاری آزمون از جمله انتشار چاپ سؤالات و تكثیر آنها از امنیت همه‌جانبه‌ای برخوردار است و در تمام قسمت‌های مختلف ساختمان، مأموران امنیتی حضور دارند.
رئیس مركز آزمون دانشگاه آزاد گفت: بسته‌بندی سؤالات نیز به گونه‌ای است كه حتی دست اندركاران برگزاری آزمون و كسانی كه در قرنطینه قرار دارند نیز نمی‌توانند از متن آن مطلع شوند.

سجادی اضافه كرد: ما به عنوان برگزاركننده آزمون تمام آسیب‌ها را به طور همه جانبه شناسایی كرده و در نهایت آزمون‌ها را با سلامت و دقت هر چه تمام‌تر برگزار می‌كنیم.
وی درباره برنامه شخصی سازی در برگزاری آزمون‌های دانشگاه آزاد نیز خاطرنشان كرد: شخصی سازی آزمون در دست مطالعه است اما با توجه به احتمال حذف كنكور و عدم اعتماد كامل به ماشین‌آلات، این كار تا به حال صورت نگرفته است اما چنانچه اعتماد سازی ایجاد شود و حجم داوطلبان به گونه‌ای باشد كه این روش قابل اجرا شود، شخصی سازی اجرایی خواهد شد.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : اجتماعی ، گزارش ، برچسب ها : کنکور دانشگاه آزاد ،قرنطینه ،داوطلبان ،آزمون ،