تبلیغات
{تازه ها در بیست ریپورت|به دوستان خود بگویید} - آیا سوم فروردین 89 مسجدالاقصی ویران می‌شود

آیا سوم فروردین 89 مسجدالاقصی ویران می‌شود

كنیسه الخراب كه روز 25 اسفند با پیام نتانیاهو و در میان شادی و پایكوبی صهیونیست‌ها افتتاح شد، دارای گنبدی به ارتفاع 24 متر به رنگ آبی است و تنها چند ده متر با دیوار غربی مسجد الاقصی فاصله دارد.
از سرزمین‌های اشغالی خبر می‌رسد صهیونیست‌ها شایعه كرده‌اند در روز سه شنبه سوم فروردین (25 مارس2010) قرار است معبد پیش ساخته سلیمان بر مكان فعلی مسجد الاقصی قرار داده شود.
الف نوشت؛ پیش از این یك پیشگوی یهودی اعلام كرده بود بین 16 تا 24 مارس 2010 زلزله‌ای در قدس منجر به تخریب مسجد الاقصی خواهد شد.
ماكت‌های ساخته شده معبد سلیمان در مراكز مذهبی صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی عرضه می‌شود و بنای آن بجای مسجدالاقصی یكی از حربه‌های تبلیغاتی صهیونیست‌ها برای نشان دادن تعلق قدس به یهودیان بوده است.

در روزهای اخیر اعتراض مردمی و رسانه‌ای به تخریب آثار اسلامی بیت‌المقدس در شهرهای فلسطین اشغالی، نوار عزه و نیز تركیه آغاز شده است. با این حال سران عرب نسبت به این موضوع سكوت اختیار كرده‌اند.
از فلسطین اشغالی خبر می‌رسد سربازان صهیونیست اعتراضات مسلمانان را در سرزمین‌های اشغالی به شدت سركوب كرده و قدس را محاصره نظامی كرده‌اند.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : یکشنبه 1 فروردین 1389 | نظرات ( ) |
دسته بندی : اجتماعی ، مذهبی ، حوادث ، برچسب ها : مسجد الاقصی ،فلسطین ،قدس ،بیت المقدس ،