اسكولاری: ذوب‌آهن می‌تواند فینالیست لیگ قهرمانان شود

فیلیپه اسكولاری پس از شكست سنگین تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: امروز اصلا خوب بازی نكردیم و بر عكس حریف ما فوق العاده ظاهر شد.
وی ادامه داد: مسوولیت باخت امروز بر عهده من است؛ ولی امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم.
سرمربی بنیادكار در خصوص عدم استفاده از ریوالدو گفت: این بازیكن از ناحیه مچ مصدوم بود ولی امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم از وی استفاده كنیم.
اسكولاری در خصوص اینكه آیا تیم ذوب آهن شانس فینالیست شدن در آسیا را دارد یا خیر گفت:بازی امروز این تیم مرا تحت تاثیر قرار داد و با وجود اینكه می دانم در گروه ما رقابت سنگین و سخت است، ولی معتقدم ذوب آهن حتی می تواند فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شود. در بازی امروز این تیم فشار زیادی به دروازه ما وارد كرد و بعد از زدن گل اول مصمم تر از قبل به كارش ادامه داد.

وی در خصوص مربیگری اش در آسیا گفت: خوشحالم كه در این قاره مربیگری می كنم چون در اینجا استعدادهای زیادی وجود دارد.
سرمربی بنیاد كار در ادامه در خصوص اینكه در صورت ارائه پیشنهاد آیا حاضر است سرمربی تیم ملی ایران شود یا خیر گفت: تا پایان سال جاری با بنیادكار قرارداد دارم و فقط به این تیم فكر می كنم؛ بنابراین نمی توانم به پیشنهاد دیگری فكر كنم.
وی در خصوص شهر اصفهان نیز گفت: اصفهان شهر بسیار جذابی است و فكر نمی كردم اینقدر مدرن باشد. اینجا واقعا مردم خونگرم و میهمان نوازی دارد و من سورپرایز شدم اما باید بگویم فرش در اینجا بسیار گران است، با این وجود 15 تخته فرش خریدم و شاید باز هم خرید كنم.
اسكولاری در پایان در پاسخ به سوال یك خبرنگار كه پرسیده بود در خصوص شكست چلسی مقابل اینتر میلان چه نظری دارد گفت: من دیگر مربی چلسی نیستم و نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم.
تیم ذوب آهن امروز در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با 3 گل بنیادكار ازبكستان را مغلوب كرد.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : جمعه 6 فروردین 1389 | نظرات ( ) |
دسته بندی : ورزشی ، مصاحبه ، برچسب ها : تیم ذوب آهن ،بنیاد کار ازبکستان ،اسکولاری ،فوتبال ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic