بههم خوردن تاكتیك‌های اسكولاری در غیاب ریوالدو و 300 بلیت برای ایرانی‌‌ها

روزنامه‌های ازبكستانی از جمله تاشكند تایمز درباره بازی فردا به غیبت ریوالدو اشاره كرده و مدعی هستند كه نبود وی برنامه‌ها و تاكتیك‌های اسكولاری را برای دیدار مقابل ذوب آهن ایران بر هم زده است.
این روزنامه‌ها همچنین به غیبت ریوالدو در بازی رفت نیز اشاره كرده و این مورد را یكی از دلایل شكست سنگین نماینده اول ازبكستان در آسیا مقابل ذوب‌آهن در بازی هفته گذشته دانستند.

*تعداد 300 بلیت مسابقه فردا برای حضور تماشاگران ایرانی همراه با 30 بلیت VIP و 4 بلیت جایگاه ویژه (مقامات مسئول) از طرف بنیادكاری‌ها به باشگاه ذوب‌آهن تحویل داده شد تا با اختصاص این بلیت‌ها به ایرانی‌های مقیم ازبكستان، مقدمات حضور آنها در ورزشگاه جار برای تشویق نماینده ایران فراهم شود.

همچنین تعدادی از ایرانی های مقیم اربكستان با حضور در تمرینات امروز ذوب‌آهن به تشویق بازیكنان این تیم پرداخته تا آنها برای دیدار فردا از روحیه خوبی برخوردار شوند.

*آی دی كارت بازی فردا برای خبرنگاران ایرانی از سوی مدیا آفسر ازبكستانی صادر شد و خبرنگاران و عكاسان ایرانی در جریان تمرین امروز بعد از ظهر ذوب‌آهن در ورزشگاه جار آی‌دی كارت خود را دریافت كردند.

*تمرین تیم فوتبال بنیادكار به مدن یك‌ساعت، پس از تمرینات ذوب‌اهن در ورزشگاه جار (محل مسابقه فردا) زیر نور انجام شد.

دیدار 2 تیم بنیادكار ازبكستان و ذوب‌آهن اصفهان فردا ساعت 16:30 دقیقه به وقت ایران از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی بنیادكار برگزار می‌شود.
ذوب‌آهن در دیدار رفت كه چهارشنبه هفته گذشته در اصفهان برگزار شد، موفق به شكست 3 بر صفر حریف ازبكستانی شد تا با 7 امتیاز صدرنشین گروه دوم رقابت‌ها شود.
در این گروه بنیادكار پس از پایان دور رفت مرحله گروهی با 6 امتیاز در مكان دوم قرار دارد و الاتحاد عربستان با 4 امتیاز و الوحده امارات بدون امتیاز در مكان‌های بعدی هستند.

منبع:خبر آنلاین
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : سه شنبه 10 فروردین 1389 | نظرات ( ) |
دسته بندی : ورزشی ، برچسب ها : اسکولاری ،بنیاد کار ،فوتبال ،ازبکستان ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات