تبلیغات
{تازه ها در بیست ریپورت|به دوستان خود بگویید} - دختر جوان قربانی خرید موبایل 500 هزار تومانی شد

دختر جوان قربانی خرید موبایل 500 هزار تومانی شد

ساعت 4 بامداد 6 فروردین امسال مأموران كلانتری 164 قائم از طریق مركز فوریت‌های پلیسی اطلاع پیدا كردند كه زن جوان حدود 30 ساله‌ای به نام مریم توسط پدر و مادرش به علت شكستگی سر به بیمارستان انتقال پیدا كرده، اما دقایقی پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت كرده است.
با تشكیل پرونده مقدماتی، به دستور شهریاری، بازپرس شعبه هفتم ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
در تحقیقات ابتدایی از پدر مریم به نام اسماعیل 67 ساله، وی در خصوص نحوه فوت دخترش به كارآگاهان گفت: در ساعت 2 بامداد دخترم كه از مدت‌ها پیش برای خرید گوشی تلفن همراه درخواست مبلغ 500 هزار تومان را از من و همسرم كرده بود، با مادرش درگیری لفظی پیدا كرد كه ناگهان به علت عدم توانایی در نگهداری تعادل خود، به سمت اتاق پذیرایی پرت شد و از ناحیه سر دچار شكستگی شد كه با وجود انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده فوت كرد.

كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه تحققات خود از پدر و مادرم مریم، با تناقض گویی آنها درباره نحوه فوت دخترشان رو به رو شدند كه در ادامه و با اخذ نظریه پزشكی قانونی مبنی بر شكستگی جمجه سر از ناحیه پشت، بار دیگر تحقیقات از پدر مریم آغاز شد.
با توجه به ارائه دلایل و مدارك و اثبات تناقض‌گویی‌های این فرد، وی لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: كه دخترش را با دست به عقب هل داده كه همین امر باعث پرت شدن دخترش از بالای پله آشپزخانه به پایین و برخورد شدید او با زمین از ناحیه پشت سر، شده است.
متهم در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: از چندی پیش دخترم مریم دائماً بهانه می‌آورد كه مدل گوشی تلفن همراهش قدیمی شده است و قصد دارد تا یك گوشی تلفن همراه جدید بخرد كه به همین منظور به 500 هزار تومان پول نیاز داشت و از آنجائی كه من در آن زمان این مبلغ را در اختیار نداشتم به او قول دادم تا هزینه خرید موبایل را تا پایان فروردین سال جدید در اختیار او قرار دهم كه او هم پذیرفت اما پس از گذشت مدتی او با طرح این موضوع كه به عروسی یكی از دوستانش دعوت شده و باید تا آن زمان گوشی تلفن همراهش را تعویض كند مجدداً بهانه گیری‌های خود را آغاز كرد.
وی ادامه داد: همین موضوع باعث شد تا میان او و مادرش در شب حادثه مشاجره لفظی ایجاد شود و من هم كه قصد داشتم تا مانع از ادامه این مشاجره باشم دخالت كردم و با دستم او را به عقب هل دادم كه ناگهان تعادلش به هم خورد و از بالای پله آشپزخانه به پایین پله پرتاب و از پشت سر به شدت با زمین برخورد كرد كه همین موضوع باعث مرگ او شد.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : شنبه 14 فروردین 1389 | نظرات ( ) |
دسته بندی : حوادث ، برچسب ها : قتل ،مشاجره ،کلانتری ،آگاهی ،بازپرس ،