تبلیغات
{تازه ها در بیست ریپورت|به دوستان خود بگویید} - پروین: بعید می‌دانم پدرم به پرسپولیس بازگردد

پروین: بعید می‌دانم پدرم به پرسپولیس بازگردد

محمد پروین اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی را در امارات برگزار و در دو بازی تداركاتی خواسته‌های دایی را برآورده كردیم. البته در بازی اول خسته بودیم اما در بازی دوم با تمام قوا به دیدار حریف رفتیم و با 5 گل النصر را در هم كوبیدیم.
وی در خصوص شرایط خودش گفت: با تلاش كادر پزشكی در امارات تست نهایی شدم. خوشبختانه مصدومیتی ندارم. آماده هستم و امیدوارم دیگر دچار حادثه‌های فوتبال نشوم. البته یك فوتبالیست بالا و پایین دارد و فقط با قبول كردن تمام این خطرات تشنه بازی برای پرسپولیس هستم.

پروین در جواب اینكه خبر دارد پدرش به هیأت مدیره پرسپولیس خواهد آمد، به فارس گفت: با توجه به اتفاقاتی كه در چند وقت اخیر افتاده، خیلی بعید می‌دانم به هیأت مدیره بیاید. البته چون این موضوع زیاد به من ربطی ندارد، نمی‌توانم همه چیز را بگویم.

وی در خصوص بازی روز شنبه مقابل سایپا گفت: بدون شك بازی بسیار سختی را در پیش داریم و باید سایپا را ببریم. تیم‌ها برای جمع كردن امتیاز دست به هر كاری می‌زنند. ما نیز همچنان مدعی هستیم تا در لیگ برتر و جام حذفی به موفقیت برسیم. امیدوارم با گرفتن 3 امتیاز همچنان جزء مدعیان بمانیم. برای ما نتایج تیم‌های دیگر هیچ فایده‌ای ندارد و خودمان باید به فكر خودمان باشیم تا به خواسته هواداران یعنی قهرمانی در یك جام برسیم.

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : شنبه 14 فروردین 1389 | نظرات ( ) |
دسته بندی : ورزشی ، برچسب ها : محمد پروین ،پرسپولیس ،علی پروین ،دایی ،