حضور ایران در نمایشگاه اكسپو 2010 چین

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شركت سهامی نمایشگاه‌ها كاظم اكبرپور مدیرعامل شركت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با اشاره به حضور ایران در نمایشگاه اكسپو 2010 شانگهای در اردیبهشت سال آینده گفت: اكسپو رویدادی فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی است كه هر 5 سال به مدت 6 ماه در كشورهای مستعد برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود كه حدود 200 كشور و سازمان بین الملل معتبر در نمایشگاه شركت و حدود 100 میلیون نفر طی 6 ماه برگزاری از آن بازدید بعمل آورند.

اكبرپور با بیان اینكه نمایشگاه اكسپو 2010 با شعار شهر بهتر، زندگی بهتر برگزار می‌شود، خاطرنشان كرد: جمهوی اسلامی ایران در این نمایشگاه با طراحی سالن مستقل با معماری اسلامی ایرانی و با موضوع فرعی تنوع فرهنگ شهری آخرین دستاوردهای علمی، فنی و فرهنگی خود را در سالنی به وسعت تقریبی 2 هزار مترمربع به معرض دید بازدیدكنندگان قرار خواهد داد.
مدیرعامل شركت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی یادآور شد: سالن اختصاصی جمهوری اسلامی ایران فضایی به وسعت تقریبی 400 متر به عنوان بخش تجاری و بازار ایرانی در نظر گرفته شده كه این فضا با مدیریت و نظارت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و (اتاق مشترك ایران و چین) اداره خواهد شد.

منبع:فترس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : گزارش ، برچسب ها : نمایشگاه اکسپو ،بین الملل ،شانگهای ،اتاق بازرگانی ،ایران ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic