چراغ سبز دنیای آی‌تی به ویندوز 7

به نقل از تك ورلد، به نظر می رسد صنعت آی تی در مجموع به ویندوز 7 چراغ سبز نشان داده و بخش گسترده دست اندركاران صنعت آی‌تی به استفاده از این ویندوز روی خوش نشان داده اند.
هم اكنون هزاران شركت بزرگ و كوچك تجاری جهان در حال مهاجرت مستقیم از ویندوز XP به ویندوز ویستا هستند و شركت های كوچك تر با بنیه مالی پایین‌تر نیز از چند هفته قبل به این روند پیوسته اند.
با توجه به تعدد شركت های كوچك و متوسط تجاری در جهان، این تصمیم گیری آنها كاملاً به سود مایكروسافت بوده و درآمد این شركت از محل فروش ویندوز 7 را به میزان چشمگیری افزایش داده است كه در نوع خود بی نظیر است.

انتظار می رود تا پایان سال 2010 حدود 90 درصد شركت های تجاری در نقاط مختلف جهان از ویندوز 7 استفاده كنند و ویندوزهای ویستا و XP را كنار بگذارند. این در حالی است كه بر اساس بررسی های موسسه گارتنر پس از عرضه ویندوز ویستا 80 درصد از شركت های تجاری تمایلی به نصب و استفاده از آن نشان نداده بودند.
یك بررسی مستقل دیگر نشان می دهد 72 درصد از صاحبان مشاغل قصد مهاجرت فوری به ویندوز 7 را دارند و 20 درصد هم گفته اند تا یك سال آینده حتماً این كار را انجام خواهند داد

منبع:فارس
نویسنده : رامین کریم شاهی | تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1388 | نظرات ( ) |
دسته بندی : علمی ، فناوری اطلاعات ، برچسب ها : آی تی ،ویندوز 7 ،شرکت های تجاری ،مایکروسافت ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic